Договір публічної угоди

Пропозиція https://ysh.com.ua про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом Цей договір публічної оферти полягає між Продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептована цю пропозицію, з іншого. Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті https://ysh.com.uaви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Справжня Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

  1. терміни та визначення

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою невід'ємною частиною:

Продавець - Офіційно зареєстрований Бренд Your Stylish Hunter, (Адреса місцезнаходження: Україна, Харків, вул. Киргизька 19, тел .: +38 0800-330-347, email: info@ysh.com.ua 

Користувач - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту https://ysh.com.ua, що приймає всі умови цієї оферти і який має намір зробити замовлення Товару.

Покупець - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що здійснює замовлення на сайті https://ysh.com.ua з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами даної оферти.

Інтернет-магазин - офіційний інтернет-магазин Продавця Бренд Your Stylish Hunter, розташований по інтернет адресою https://ysh.com.ua.
В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреса https://ysh.com.ua і всі похідні від ysh.com.ua є рівносильними і трактуються автентично, по контексту оферти.

Товар - об'єкт угоди сторін; одяг, автогамакі, аксесуари, зоотовари та інші предмети, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.

Правила продажу - Правила продажу товарів в інтернет-магазині ysh.com.ua.

Акційна знижка - це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.

Купон - це спеціальний код, який при введенні Користувачем активує спеціальну знижку на Товар.

загальні положення

2.1 Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою: https://ysh.com.ua.

2.2 Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті Товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://ysh.com.ua.

2.3 Діючі умови продажу Товарів і розміщена на сайті інформація про Товарах є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4 Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачеві / Покупцеві в односторонньому порядку. Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її публікації на сайті, якщо інше не буде передбачено самим Договором.

2.5 Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі Продавцем Покупцеві в момент прийняття Замовлення при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.

2.6 Сообщая Продавцу свой номер телефона, вайбер, телеграмм и e-mail, Покупатель дает согласие на использование указанных средств связи Продавцом, а также третьими лицами, вовлеченными им к выполнению обязательств перед Покупателем.
Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язанням перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.
Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця.
Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

Продавец, является производителем товара собственного Бренда Your Stylish Hunter и оставляет за собой право вносить изменения в производимую продукцию: в конструктивные особенности, цвета, модели, детали товара без информирования покупателя.

Предмет договору

3.1 Предметом цього Договору є надана Користувачу можливість купувати Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину https://ysh.com.ua.

Товар та порядок здійснення покупки

4.1 Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Супроводжуючі Товар опису і характеристики не є вичерпними і можуть містити друкарські помилки. З метою уточнення інформації щодо даного Товару Покупець може в будь-який час звернутися в Службу підтримки за телефоном, вказаним в інтернет-магазині.

4.2 При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця зв'язавшись з ним по телефону.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, яке зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, обмовляється між Продавцем і Покупцем окремо або способом, яким Покупцем була здійснена плата за Товар.

4.5 После оформления Заказа на Сайте Покупателю предоставляется информация о дате отправки путем сообщения в вайбер, телеграм, смс, или телефонного звонка на номер телефона, указанные Покупателем во время оформления Заказа.

Доставка замовлення

5.1 Способи, а також вартість доставки Товарів в залежності від способу оплати вказані в розділі https://ysh.com.ua/dostavka-oplata-garantiya/.

5.2.1 Доставка замовлень по території України здійснюється службою доставки «Нова Пошта». Вартість доставки встановлюється перевізником. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/.

5.2.1.1 Відправлення замовлень здійснюється протягом 1-3-х робочих днів від дати підтвердження замовлення при наявності товару на складі, якщо інші терміни не обумовлені при підтвердженні замовлення. Воскресіння і офіційні свята не входять в число робочих днів. 

5.2.1.2 Замовлення доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника «Нова пошта». Номер декларації повідомляється; за допомогою sms-повідомлення, що висилається після відправки замовлення.
Адреси та телефони відділень перевізника «Нова пошта» вказані на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/.

5.2.1.3 Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення в документах, що підтверджують поставку Замовлення, підписи Одержувача.

5.2.1.4 Вартість послуги Перевізника «Нова пошта» - «Отримання зворотного платежу» в разі оплати Товару післяплатою Покупець оплачує додатково, згідно з тарифами перевізника (20 грн. + 2% від вартості замовлення).

5.2.2 Самовывоз из пункта выдачи. Пользователь может выбрать метод доставки «Самовывоз» при оформлении заказа на сайте. Самовывоз осуществляется из пункта выдачи согласно графику работы. Самовывоз является бесплатным способом доставки. После оформления заказа со способом доставки «Самовывоз», возможность и сроки получения Заказа сообщаются Покупателю при подтверждении Заказа посредством сообщения в вайбер, телеграмм, смс, телефонного звонка и/или отправки электронного сообщения на указанные при оформлении заказа электронную почту и/или номер телефона. Адрес пункта выдачи: г. Харьков, ул. Киргизская 19. На данный момент пункт выдачи временно не работает, в связи с карантином COVID-19.

Ціна і оплата товару

6.1. Ціна Товару вказується в національній валюті і включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті. У разі неправильного вказівки ціни замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по відкоригованої ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем відповідно до умов і тарифами, вказаними на сторінці Інтернет-магазину https://ysh.com.ua/dostavka-oplata-garantiya/.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, купонів, порядок і умови їх нарахування, зазначені на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

Обмін і повернення Товару

7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення, зазначеним на Сайті на сторінці https://ysh.com.ua/dostavka-oplata-garantiya/

7.2. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів.
Повернути або обміняти товар протягом терміну, встановленого Законом України "Про захист прав споживачів" ви можете відправивши товар на адресу: Кухарева Галина г. Харьков, Нова пошта № 85, тел 073-479-83-69. Відправка Товарів здійснюється за рахунок Покупця.

7.3. Повернення Товару належної якості:

7.3.1. Возвращение Товара надлежащего качества возможно на протяжении 14 календарных дней с момента его получения при условии, что Товар не был в использовании. Возвращаемый товар должен быть товарного вида (иметь бирки,  не иметь следов эксплуатации, механического или электротермического повреждения и т.д.).

7.3.2. Товар повинен бути чистим, без слідів вовни, і інших слідів примірки! Відповідно до законодавства Закон про захист прав споживачів. В іншому випадку, повернення не може бути здійснений, в зв'язку з втратою товарного вигляду. (Послуга чистки нашими співробітниками одягу після примірки на собаку-200 грн).

Товар отправленный на замену размера или возврат со следами шерсти и следов примерки не будет забираться с отделения новой почты, и вернется обратно отправителю, за счет отправителя, включая оплату за платное хранение, согласно тарифов “Новой почты”.

7.3.3. Обмін або повернення товару повинен відправлятися без післяплати. В іншому випадку посилка повернеться назад покупцеві.

7.3.4. Покупець самостійно оплачує доставку товару, що повертається, вартість якої встановлює конкретна кур'єрська служба доставки.

7.3.5. В случае отказа Покупателя от Товара согласно п. 7.3.1. Договора Продавец возвращает ему стоимость Товара на протяжении 10 (десяти) дней с даты получения Товара. Возвращение стоимости Товара осуществляется лицу, указанному в бланке возврата товара. Возврат осуществляется переводом средств на банковскую карту, указанную в бланке возврата, исходя из стоимости товара на момент его покупки. Покупателю возвращается только стоимость товара. Стоимость пересылки возврата оплачивает Покупатель. В случае, если Покупатель отправил посылку с возвратом Заказа за счет получателя, то стоимость доставки вычитается из суммы возврата.

7.4. Повернення Товару неналежної якості:

7.4.1. Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору, відтінку від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості його використання за призначенням.

7.4.2. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.4.3. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів, або обмін на такий же товар належної якості.

7.4.4. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.4.5. Если причиной возврата послужила ошибка Продавца, Покупателю возвращается полная стоимость заказа. Также Продавец Интернет-Магазина оплачивает обратную пересылку товара. Под ошибкой работника Продавца/Интернет-Магазина подразумевается: отправление другой модели; отправление другого размера; несоответствие цвета модели фотографии (Например: вместо черного, одежда оказалось красной). При этом не учитывается несоответствие оттенка того же цвета (ярко-красный – зимняя вишня).

7.4.6. У разі повернення товару неналежної якості відправляєте заявку-претензію на пошту info@ysh.com.uaабо зв'язуєтеся з менеджером по зазначеним на сайті телефонами.

Конфіденційність і захист інформації

8.1 Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та Політиці конфіденційності компанії.

8.2. Інформація, яку надає Користувачем / Покупцем є конфіденційною. Інтернет - магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування інтернет - магазину (відправлення повідомлення Покупцю про виконання замовлення, відправки рекламних повідомлень і т.д.).

8.3. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (у міру необхідності). Покупець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якої третьої сторони (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

8.4 Продавец имеет право отправлять информационные, в том числе рекламные, сообщение на электронную почту, вайбер, телеграм  и мобильный телефон Пользователя/Покупателя с его согласия. Пользователь/Покупатель имеет право отказаться от получения рекламной и другой информации без объяснения причин отказа. Сервисные сообщения, которые информируют Пользователя/Покупателя о Заказе и этапах его обработки, отправляются автоматически и не могут быть отклонены Пользователем/Покупателем.

8.5 Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6 Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: попереджати спроби несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або її передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України «Про інформацію».

Термін дії публічної оферти

9.1. Діюча публічна оферта вступає в силу з моменту акцепту Користувачем / Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

9.2 Замовляючи Товар в Інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://ysh.com.ua.

Особливі умови

10.1. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.2. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця, він повинен звернутися до Продавця по розміщених на Сайті контактам. Усі виникаючі суперечки сторони зобов'язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, спір може бути переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

 
Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close

Navigation